Corfu wordt ook wel het groene eiland genoemd. Het ligt tussen het Griekse vaste land en de ‘hak’ van Italië. Dolfijngroepen komen hier al meer dan 20 jaar! Dat is natuurlijk niet voor niets. Heerlijk 11 dagen genieten van het All Inclusive hotel waar van alles te doen is, maar we maken ook 3 excursies!
Mogelijke excursies en activiteiten
- Corfu stad
- een boottocht
- een bustour over het eiland
- genieten van alles wat het hotel te bieden heeft
Hotel Messonghi Beach
- ligging aan het strand bij het plaatsje Messonghi
- 2-persoonskamers met tv, badkamer met bad en/of douche en toilet
- receptie, 2 restaurants, bars, 2 zwembaden, zonneterrassen, ligbedden en parasols, winkeltjes, minisupermarkt, disco en kapsalon
- ligbedden op het strand (tegen betaling)
- aerobics, basketbal, volleybal, darts, tennis, voetbal, tafeltennis, gameroom en fitness (sommigen tegen betaling)
- Spa Center met sauna, bubbelbad, Turks bad, massages en schoonheidsbehandelingen (tegen betaling)
Maaltijden
Alle maaltijden in het hotel m.u.v. de lunches tijdens de excursies.
Reisdocument
Geldig paspoort of geldige ID-kaart
Bijzonderheden
Dit is een All Inclusive reis, dat wil zeggen dat maaltijden, snacks (op bepaalde tijden) en door het hotel geselecteerde drankjes (op bepaalde tijden) in de prijs inbegrepen zijn. Er is een beperkt aantal eenpersoonskamers beschikbaar, toeslag € 350,-. Je moet voor deze reis goed ter been zijn en minimaal 45 min. achter elkaar kunnen lopen.
Op onze reizen worden foto's en soms filmpjes gemaakt. Deze worden gebruikt voor het reisverslag en mogelijk ook voor onze reisgidsen, website, nieuwsbrieven en social media.
Help jij ons om de website en de reisgids mooi te maken? Vul op het aanmeldingsformulier in of en zo ja, waar wij foto’s waar jij herkenbaar op staat, mogen gebruiken!
Alle op deze website gepubliceerde reizen zijn onder voorbehoud.