Muziek- en kerstmarktenreis (Nederland)


Status: Beschikbaar
Heen: 04-12-2025
Terug: 08-12-2025
Aantal dagen: 5
Totaal prijs: € 999,00
Ann.bijdrage:
(optioneel)
€ 47,00
Zakgeldadvies: € 50,00
Reizigers: max. 22
Begeleiders: max. 4
Leeftijd: vanaf 16 jaar


Vertrek: Parkeerplaats La Place Utrecht, Meerndijk 59, aan de A 12 (afslag 15)
Vertrektijd: 14:30 uur
Tijd terug: 11:30 uur
Een bijzondere Muziekreis dit najaar! Geen privé-optredens in het hotel, maar een leuke vakantie met o.a. een bezoek aan 2 kerstmarkten en....naar de theatershow 'Diamanten der Schlager & Volksmusic' van vriend van Dolfijn; Michel Wolsink. Michel treedt op en neemt ook wat gasten mee. Samen maken zij er een groot feest van. Een heerlijke korte vakantie voordat de kerstdagen beginnen! Omdat we ook 2 kerstmarkten bezoeken is dit niet alleen een muziekreis maar onze Hollandse muziek- en kerstmarktenreis.


Programma (onder voorbehoud)
1e dag Vanuit Utrecht rijden we naar ons hotel in Winterswijk waar we voor het diner aankomen
2e dag Na het ontbijt gaan we naar Oberhausen om daar naar de kerstmarkten te gaan. Je leest het goed: kerstmarkten want in Oberhausen kun je heerlijk kerstshoppen in het overdekte winkelcentrum CentrO waar een kerstmarkt is. Maar ook in de binnenstad is, op de oude markt, een traditionele kerstmarkt. We kunnen op zoek naar een leuk kerstcadeautje en genieten van al het lekkers dat hier te koop is.
3e dag Vandaag rijden we weer de grens over naar Münster. Hier is de kerstmarkt verdeeld over 6 verschillende straten en pleinen. Op deze kerstmarkten wordt van alles verkocht van kerstlekkernijen tot kunstwerken. Veel te zien dus!
4e dag In de ochtend kunnen we een wandelingetje maken of lekker naar het zwembad gaan. Daarna gaan we naar theater de Storm in Winterswijk waar we gaan genieten van de theatershow Diamanten der Schlager & Volksmusik van Michel Wolsink.
5e dag Na het ontbijt vertrekken we weer naar Utrecht waar we afscheid nemen van elkaar.

Fletcher Hotel Frerikshof
- ligging in het groen op een half uurtje lopen van het centrum van Winterswijk
- 2-persoonskamers met badkamer met douche en toilet, de meeste kamers hebben een klein balkon
- receptie, lobby, lift, tuin
- bowling, tafeltennis, binnenzwembad en sauna
- café, bar, restaurant, terras


Maaltijden
Ontbijt en diner in het hotel. Lunchen doen we onderweg of in het hotel of we nemen een lunchpakket mee.

Reisdocument
Geldig paspoort of geldige ID-kaart

Bijzonderheden
Je moet voor deze reis goed ter been zijn, minimaal een half uur, zelfstandig en in een goed tempo achter elkaar (zonder loophulp) kunnen lopen en goed kunnen traplopen. Op deze reis is geen loophulp(middel) mogelijk.
Er is een beperkt aantal eenpersoonskamers beschikbaar. Toeslag € 79,-
Dit is een busjesreis. De busjes hebben niet veel bagageruimte en daarom mag je je bagage niet in een koffer meenemen. Neem je bagage mee in een tas. Koffers kunnen door de reisbegeleiding geweigerd worden.

Deze accommodatie doet het volgende m.b.t. duurzaamheid:
- Duurzame en biologische producten in het restaurant
- Zo min mogelijk verpakkingsmateriaal
- Duurzaam bouwen en verbouwen
- LED verlichting
- Isolatie van leidingen, spouwmuurisolatie
- Energiebewakingssysteem
- Alle Fletcher hotels krijgen zonnepanelen
- Schoonmaak met ECO-label schoonmaakartikelen
- Zoveel mogelijk hergebruik van papier
- Gescheiden afvalinzameling
- Vegetarische maaltijden op de kaart

Meer info nodig? Bel of mail Dolfijn!

Alle op deze website gepubliceerde reizen zijn onder voorbehoud.